Palaa hakutuloksiin

Nissan Micra Nissan Micra Monikäyttöajoneuvo (AF) 4ov 999cm3 *** Rahoituskorko nyt vain 0,99% ILMAN MUITA KULUJA

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 17 450,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2019
Mittarilukema: 1000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Tila-auto
Polttoaine: Bensiini
Päästöt (CO2): 140
Teho (kW): 74
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 999
Ovet: 4
Väri: hopea
Rekisteritunnus: CNO-201

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt vain 0.99% ILMAN MUITA KULUJA

Lähde koeajolle


Valitse kalenterista sopivin päivä ja kellonaika, myyjämme varmistaa ajan puhelimitse!

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Suzuki myynti ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Pekka Toivonen
Pakettiautomyynti,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 594 8308
pekka.toivonen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi