Palaa hakutuloksiin

Peugeot Boxer L2H1 335 BlueHDi 130 Edition *** Rahoituskorko nyt 0,99% ILMAN MUITA KULUJA

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 34 200,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2019
Mittarilukema: 1000
Ajoneuvolaji: Pakettiauto
Korimalli: Pakettiauto
Polttoaine: Diesel
Kulutustiedot (l / 100 km): 5.9;6.7;6.2
Päästöt (CO2): 163
Teho (kW): 96
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Tavaratilan tilavuus: 10000
Moottoritilavuus: 1997
Ovet: 2
Väri: harmaa
Rekisteritunnus: LOS-283

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.99% ILMAN MUITA KULUJA
  • Lisätiedot ja yhteydenotot Rauno Kiviranta 0400654683 rauno.kiviranta@sok.fi
  • Heti ajoon
  • Vanerointi
  • Takuu 5 vuotta ilman kilometrirajoitusta
  • Kahdet renkaat
  • Webasto/Eber kellolla
  • Pysäköintitutka takana & peruutuskamera
  • ESP
  • mukautuva sis. ASR-luistonesto + mäkilähtöavustin
  • Ilmastointi
  • automaattinen
  • Kuljettajan istuimen lämmitys
  • Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
  • Sähkötoimiset ikkunannostimet etuovissa
  • Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
  • Radio-
  • 5" kosketusnäyttö
  • säätimet ohjauspyörässä
  • Bluetooth langaton matkapuhelinjärjestelmä
  • Metallinhohtoväri

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi