Palaa hakutuloksiin

AUDI A5 Coupé 2,0 TFSI 132 kW multitronic-autom.

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 15 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2009
Mittarilukema: 108000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Coupe
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 5.7;9.4;7.1
Päästöt (CO2): 167
Teho (kW): 132
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 1984
Ovet: 2
Väri: Valkoinen
Rekisteritunnus: ATY-193

+ Lisää vertailukoriin
  • Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286
  • Mäntäremontti tehty 30.9.2019/104tkm
  • Viimeisin huolto tehty 30.9.2019/104tkm
  • Huoltokirja
  • Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
  • Xenon plus-kaasupurkausvalot
  • Lohkolämmitin ja sisätilan lämmitin
  • Akustinen pysäköintijärjestelmä takana
  • Automaatti-ilmastointi
  • Vakionopeussäädin
  • Tummennetut sivulasit ja takalasi

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi