Palaa hakutuloksiin

VOLKSWAGEN Polo Luxline 1,2 TSI 66 kW (90 hv) *** Rahoituskorko nyt 0,99% ilman muita kuluja

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 14 350,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2017
Mittarilukema: 23000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 4;6;4.7
Päästöt (CO2): 109
Teho (kW): 66
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Moottoritilavuus: 1197
Ovet: 4
Väri: Musta
Rekisteritunnus: RSR-123

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.99% ilman muita kuluja
  • Yhteydenotot ja lisätiedot: Toni Räsänen 0505515162 toni.rasanen@sok.fi
  • Optiona Ässä-vaihtoautoturva 20tkm/12kk
  • 1 omistaja
  • Täydellinen huoltokirja
  • Viimeisin huolto tehty 22tkm 1/2020
  • Katsastettu 2/2020
  • Vähän ajettu
  • Huippusiisti
  • Kahdet renkaat
  • Manuaalinen ilmastointi
  • Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
  • Mäkilähtöavustin
  • Matkapuhelinvalmius Bluetooth
  • Radio Composition Colour
  • Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
  • Comfort-paketti: (Vakionopeussäädin. Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki. Monitoiminäyttö)
  • Keskuslukituksen kaukosäätö

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 421 0305
jari.seppa@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën & Peugeot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Automyyjä,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi