Palaa hakutuloksiin

SUZUKI SX4 1,6 VVT 4WD X-OVER 5D *** Rahoituskorko nyt 0,99% ilman muita kuluja

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 9 700,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2010
Mittarilukema: 165000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 5.5;8.2;6.5
Päästöt (CO2): 149
Teho (kW): 88
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Tavaratilan tilavuus: 270
Kiihtyvyys: 11.5
Moottoritilavuus: 1586
Ovet: 5
Väri: Musta
Rekisteritunnus: ZKY-400

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.99% ilman muita kuluja
  • Yhteydenotot ja lisätiedot Rauno Kiviranta 0400654683 rauno.kiviranta@sok.fi
  • 1 omistaja
  • Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja
  • Kahdet renkaat
  • Lohkolämmitin ja sisäpistoke
  • Neliveto
  • Ajovakauden hallintajärjestelmä
  • Ilmastointi
  • manuaalinen
  • Kahdessa osassa (60/40) taitettava takaselkänoja
  • Kuljettajan istuimessa korkeussäätö
  • Penkinlämmittimet edessä
  • Vakionopeudensäädin
  • Cruise
  • Ajotietokone
  • Turvaverhot edessä ja takana
  • Sivuturvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle
  • Turvatyyny kuljettajalle ja etumatkustajalle
  • Sähköikkunat
  • Audion kaukosäätö ohjauspyörässä
  • Radio + CD-soitin
  • Keskuslukitus kaukosäädöllä

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 421 0305
jari.seppa@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën & Peugeot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Automyyjä,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi