Palaa hakutuloksiin

AUDI A3 Sportback Attraction 1,4 TFSI 92 kW S tronic Start-Stop S line Business *** Rahoituskorko nyt 0,99% ilman muita kuluja

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 10 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2011
Mittarilukema: 203000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 4.8;7.4;5.8
Päästöt (CO2): 127
Teho (kW): 92
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 1390
Ovet: 5
Väri: Harmaa
Rekisteritunnus: CHY-240

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.99% ilman muita kuluja
  • Automaattivaihteisto
  • Huoltokirja
  • Juuri huollettu 3.4.2020
  • Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
  • Kahdet renkaat
  • Tummennetut sivulasit ja takalasi
  • Xenon Plus -ajovalot
  • ESP-ajonvakautusjärjestelmä
  • Ilmastointi automaattinen
  • Vakionopeudensäädin
  • Ajotietokone
  • Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
  • Radio ja CD-soitin
  • Metalliväri
  • LED -huomiovalot
  • S line -ulkopaketti
  • Alumiinivanteet 10-puolainen design 17"
  • Sähkösäätöiset ulkopeilit

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 421 0305
jari.seppa@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën & Peugeot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Automyyjä,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi