Palaa hakutuloksiin

Peugeot 3008 3008 Monikäyttöajoneuvo (AF) 5ov 1598cm3 A *** Rahoituskorko nyt 0,85% + kulut

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 50 800,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2020
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Tila-auto
Polttoaine: Hybridi
Teho (kW): 147
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 1598
Ovet: 5
Väri: met. valkoinen
Rekisteritunnus: GOE-107

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.85% + kulut
  • Lisätiedot ja yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi p.0400654683
  • Uusi auto Heti toimitukseen
  • Navigointijärjestelmä
  • Matkapuhelimen langaton lataus
  • LED-ajovalot
  • Sadetunnistin
  • Avaimeton käynnistys
  • Sähkötoiminen takaluukku
  • Automaattinen ilmastointi
  • Vakionopeudensäädin
  • Ajonvakautusjärjestelmä
  • Isofix-valmius
  • Käynnistyksenesto
  • Luistonestojärjestelmä
  • Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
  • Suksiluukku
  • Sähkökäyttöiset ikkunat
  • Sähköpeilit
  • Sumuvalot
  • Turvatyynyt

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën & Peugeot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Automyyjä,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi