Palaa hakutuloksiin

PEUGEOT 208 Active VTi 95 3-ov *** Rahoituskorko nyt 0,85% + kulut

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 7 600,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2012
Mittarilukema: 47000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 4.5;7.5;5.6
Päästöt (CO2): 129
Teho (kW): 70
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Tavaratilan tilavuus: 285
Kiihtyvyys: 10.5
Moottoritilavuus: 1397
Ovet: 3
Väri: Sininen
Rekisteritunnus: CIU-377

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt 0.85% + kulut
  • Rahoituskorko nyt 0.85% + kulut
  • Rahoituskorko nyt 0.85% + kulut
  • Yhteydenotot ja lisätiedot: Toni Räsänen 0505515162 toni.rasanen@sok.fi
  • Huoltokirja
  • Viimeisin huolto tehty 45tkm 3/2020
  • Vähän ajettu
  • Huippusiisti
  • Kahdet renkaat
  • Aluvanteet
  • Lohkolämmitin ja sisätilalämmitin
  • ESP Ajovakauden hallinta
  • Manuaalinen ilmastointi
  • Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
  • Ajotietokone ja ulkolämpötilan mittari
  • Sähkötoimiset etuikkunannostimet
  • Bluetooth
  • Metallinhohtoväri
  • Radio/CD-soitin + 6 kaiutinta + Jack & USB-liitin
  • 7-tuuman kosketusnäyttö
  • Etusumuvalot
  • Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset ulkosivupeilit
  • Keskuslukitus kaukosäädöllä

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën & Peugeot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Automyyjä,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi