Palaa hakutuloksiin

PEUGEOT 2008 Motion PureTech 110 Automaatti

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 17 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2018
Mittarilukema: 15000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 4.1;5.9;4.8
Päästöt (CO2): 110
Teho (kW): 81
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Tavaratilan tilavuus: 360
Kiihtyvyys: 10.3
Moottoritilavuus: 1199
Ovet: 5
Väri: Vihreä
Rekisteritunnus: SOJ-783

+ Lisää vertailukoriin
  • Yhteydenotot ja lisätiedot rauno.kiviranta@sok.fi 0400654683
  • Huoltokirja
  • Kahdet renkaat
  • Viimeinen huolto tehty 8.7.2020
  • Huippusiisti
  • Lohkolämmitin
  • ESP + ABS
  • Automaatti-ilmastointi (2-alueinen)
  • 60/40 kääntyvät takaistuimet
  • Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
  • 7'' kosketusnäyttö
  • 6 x turvatyynyä
  • Automaattiset tuulilasinpyyhkimet
  • Sadetunnistin
  • 6 x turvatyynyä
  • Itsestään himmenevä sisätaustapeili
  • Sähkötoimiset etuikkunannostimet
  • Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
  • ESP + ABS
  • Rengaspainevalvonta
  • Ulkolämpötilan mittari
  • Audiojärjestelmä
  • 6 kaiutinta ja USB-liitin
  • Bluetooth-matkapuhelinvalmius
  • Audiojärjestelmä
  • 6 kaiutinta ja USB-liitin

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Toni Räsänen
Subaru, Suzuki, Isuzu ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 551 5162
toni.rasanen@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,

0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi