Palaa hakutuloksiin

Peugeot 2008 Active PureTech 130 EAT8-automaatti

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 24 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2020
Mittarilukema: 3800
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Maasturi
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 0;0;6.6
Päästöt (CO2): 137
Teho (kW): 96
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 1199
Ovet: 4
Väri: oranssi
Rekisteritunnus: GOE-117

+ Lisää vertailukoriin
  • Lisätiedot ja yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi 0400654683
  • Esittelyauto
  • Kahdet renkaat
  • Pysäköintitutka takana
  • ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
  • Manuaalinen ilmastointi
  • Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
  • 7'' kosketusnäyttö
  • 6 turvatyynyä
  • Sadetunnistin
  • Mäkilähtöavustin
  • Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa
  • Sähkötoimiset lasinnostajat takaovissa
  • Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
  • Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
  • Bluetooth-matkapuhelinvalmius
  • Radio+6 kaiutinta
  • Metalliväri
  • Peugeot Connect hätäpuhelu ja tiepalvelukutsu
  • ISOFIX–kiinnikeet takaistuimella (2 kpl)
  • Mirror Screen -toiminto
  • LED-päiväajovalot
  • 16" kevytmetallivanteet
  • Renkaiden paikkaussarja
  • Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
  • Kauko-ohjattu keskuslukitus
  • Kattoiskot

Lähde koeajolle


Valitse kalenterista sopivin päivä ja kellonaika, myyjämme varmistaa ajan puhelimitse!

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi