Palaa hakutuloksiin

NISSAN QASHQAI 1,6L Stop / Start System Visia 2WD 5M/T Select

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 10 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2013
Mittarilukema: 135000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Farmari
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 5.2;7.9;6.2
Päästöt (CO2): 139
Teho (kW): 86
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Tavaratilan tilavuus: 410
Kiihtyvyys: 11.9
Moottoritilavuus: 1598
Ovet: 5
Väri: Harmaa
Rekisteritunnus: EMH-261

+ Lisää vertailukoriin
  • Lisätiedot ja yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi 0400654683
  • 1 omistaja
  • Uudet kesärenkaat
  • Huoltokirja
  • Juuri huollettu 28.9.2020
  • Vetokoukku
  • Kahdet renkaat
  • Lohkolämmitin ja sisäpistoke
  • ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
  • Ilmastointilaite
  • Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
  • Lämmitetyt etuistuimet
  • Suhteessa 60/40 taittuva takaselkänoja
  • Ajotietokone
  • Ajonopeuden mukaan säätyvä tihkutoiminto etupyyhkijöissä
  • Peruutettaessa automaattisesti käynnistyvä takalasinpyyhin
  • Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
  • ABS lukkiutumattomat jarrut
  • Kannelliset ehostuspeilit häikäisysuojissa
  • Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
  • Digitaalinen kello ja ulkolämpötilamittari
  • IMS kit
  • Renkaantäyttöpakkaus
  • Bluetooth® hands-free
  • Liitin MP3 soittimelle
  • Äänentoiston näppäimet ohjauspyörässä
  • Radio/CD soitin ja 4-kaiutinta

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi