Palaa hakutuloksiin

OPEL Meriva 5-ov Enjoy 1,4T ecoFLEX 89kW MT5

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 7 200,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2011
Mittarilukema: 131000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Tila-auto
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 5;8;6.1
Päästöt (CO2): 143
Teho (kW): 88
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Tavaratilan tilavuus: 400
Kiihtyvyys: 11.5
Moottoritilavuus: 1364
Ovet: 5
Väri: Musta
Rekisteritunnus: LZJ-946

+ Lisää vertailukoriin
  • Lisätiedot ja yhteydenotot Mari Talonpoika 0505273741 tai mari.talonpoika@sok.fi
  • Huoltokirja
  • Viimeisin huolto tehty 10/2020 131tkm
  • Katsastettu 10/2020
  • Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
  • Kahdet renkaat
  • Lohkolämmitin ja sisäpistoke
  • Ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP) / luistonesto (TC)
  • Ilmastointilaite
  • Aktiiviset kaksisuuntaiset säädettävät pääntuet edessä
  • FlexSpace - istuinjärjestelmä
  • Lämmitettävät etuistuimet
  • Vakionopeudensäädin
  • Ajotietokone
  • Tummennetut takaikkunat
  • ABS-jarrut (levyjarrut edessä ja takana) / hätäjarrutustehostin
  • Sähköikkunat edessä
  • Bluetooth
  • Keskikäsinoja
  • Isofix -valmius
  • Sähkösäätöiset ulkopeilit
  • Kauko-ohjattu keskuslukitus

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Uudet ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi