Palaa hakutuloksiin

Suzuki Swift 1,2 DUALJET 2WD GL CVT *** Black Friday rahoituskorko 0,99% ilman muita kuluja

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 16 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2020
Mittarilukema: 1000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Hatchback
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 0;0;6
Päästöt (CO2): 128
Teho (kW): 66
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Moottoritilavuus: 1242
Ovet: 5
Väri: hopea
Rekisteritunnus: CLL-394

+ Lisää vertailukoriin
  • Black Friday rahoituskorko 0.99% ilman muita kuluja
  • Yhteydenotot: Jyrki Kaljunen 0400630691 tai jyrki.kaljunen@sok.fi
  • Tehdastakuu voimassa
  • Kahdet renkaat
  • Vähäpäästöinen
  • Pienikulutuksinen
  • Ajovakauden hallintajärjestelmä
  • Ilmastointi
  • Kahdessa osassa (60/40) taitettava takaselkänoja
  • Kuljettajan istuimessa korkeussäätö
  • Penkinlämmittimet edessä
  • Ajotietokone
  • Turvaverhot edessä ja takana
  • Sivuturvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle
  • Turvatyyny kuljettajalle ja etumatkustajalle
  • Audion kaukosäätö ohjauspyörässä
  • Ohjauspyörän nahkaverhoilu
  • Suzuki Smart Audio 7" kosketusnäyttö
  • Rengaspaineen valvontajärjestelmä
  • Peruutuskamera
  • ISOFIX-kiinnityspisteet 2 kpl
  • Ajonestolaite
  • Kangasmattosarja ECO
  • LED-päiväajovalot
  • Keskuslukitus kaukosäädöllä

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Suzuki myynti ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Pekka Toivonen
Pakettiautomyynti,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 594 8308
pekka.toivonen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi