Palaa hakutuloksiin

Mitsubishi L200 Club Cab 2,4 DI-D Magnum MT *** Rahoituskorko nyt vain 0,99% ILMAN MUITA KULUJA

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 29 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2018
Mittarilukema: 106000
Ajoneuvolaji: Pakettiauto
Korimalli: Pakettiauto
Polttoaine: Diesel
Päästöt (CO2): 180
Teho (kW): 133
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Moottoritilavuus: 2442
Ovet: 4
Väri: vihreä
Rekisteritunnus: ZLU-970

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt vain 0.99% ILMAN MUITA KULUJA
  • Lisätietoja Pekka Toivonen 0505948308
  • ALV-vähennyskelpoinen
  • Täydellinen huoltokirja
  • 1 omistaja
  • Suomi-auto
  • Kahdet renkaat
  • Peruutuskamera
  • Aktiivinen ajonvakautus- ja pidonhallinta (ASTC)
  • Perävaunun vakautusjärjestelmä (TSA)
  • Automaattinen ilmastointi
  • Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
  • Vakionopeussäädin nopeudenrajoittimella
  • Monitoiminäyttö ja ajotietokone LCD-näytöllä
  • Privacy glass- tummennus takaoven ikkunoissa
  • Sävylasit
  • Takalasin lämmitin
  • Tuulilasinpyyhkijöiden sadetunnistin
  • Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
  • matkustajan turvatyynyssä poiskytkentämahdollisuus
  • Sivuturvatyynyt
  • sivuturvaverhot ja kuljettajan polviturvatyyny
  • Lukkiutumaton ABS-jarrujärjestelmä elektronisella EBD-jarruvoimanjaolla
  • Mäkilähtöavustin (HSA)
  • Sähkösäätöiset sivuikkunat
  • Nahkapäällysteinen 4-puolainen monitoimiohjauspyörä audion kaukosäädöllä
  • 4WD- toimintonäyttö
  • 4WD-ajotavan valitsin
  • Bluetooth hands-free puhelintoiminto ja USB-pistoke
  • 6 kaiutinta (4 pääkaiutinta
  • 2 diskanttikaiutinta)
  • Kattoantenni
  • Radio/CD-soitin MP3-toistolla
  • Takareunasta saranoidut takaovet

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Suzuki myynti ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Pekka Toivonen
Pakettiautomyynti,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 594 8308
pekka.toivonen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi