Palaa hakutuloksiin

PEUGEOT 308 SW Allure Edition PureTech 130 Automaatti *** Rahoituskorko nyt vain 0,99% ILMAN MUITA KULUJA

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 16 800,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2016
Mittarilukema: 38000
Ajoneuvolaji: Henkilöauto
Korimalli: Farmari
Polttoaine: Bensiini
Kulutustiedot (l / 100 km): 4;5.6;4.5
Päästöt (CO2): 106
Teho (kW): 96
Vaihteiston tyyppi: Automaatti
Tavaratilan tilavuus: 660
Kiihtyvyys: 10.7
Moottoritilavuus: 1199
Ovet: 5
Väri: Musta
Rekisteritunnus: VZA-133

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt vain 0.99% ILMAN MUITA KULUJA
  • Huoltokirja
  • Vähän ajettu
  • Kahdet renkaat
  • Lohkolämmitin ja sisäpistoke
  • Pysäköintitutka edessä
  • Pysäköintitutka takana
  • ESP + ABS
  • Automaattisäätöinen kaksialueinen ilmastointi
  • 60/40 kääntyvät takaistuimet
  • Allure-tason etuistuimet (sivuttaistuki)
  • Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
  • Ajotietokone
  • 6 x turvatyynyä
  • Sadetunnistin
  • Sähkösäätöiset takasivuikkunat
  • Tummennetut takasivuikkunat
  • Sähkötoiminen seisontajarru
  • Automaattisesti himmenevä sisätaustapeili
  • Sähköisesti kääntyvät ulkosivupeilit ja lähestysmisvalot
  • Sähkötoimiset etuikkunannostimet
  • Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
  • 9,7-tuuman monitoimikosketusnäyttö
  • Älyavain (avaimeton sisäänpääsy ja käynnistys)
  • WIP Bluetooth USB-portilla
  • 8 kaiutinta
  • Radio
  • Metallinhohtoväri
  • LED-ajovalot
  • Rengaspainevalvonta
  • Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset ulkosivupeilit
  • Keskuslukitus kaukosäädöllä

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Suzuki myynti ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Pekka Toivonen
Pakettiautomyynti,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 594 8308
pekka.toivonen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi