Palaa hakutuloksiin

Citroen Jumper BlueHDi 110 35 L2H1 *** Rahoituskorko nyt vain 0,99% ILMAN MUITA KULUJA

Autotalo Ripatti Lappeenranta

Hinta: 21 900,00 €

Rahoituslaskuri

Vuosimalli: 2018
Mittarilukema: 76000
Ajoneuvolaji: Pakettiauto
Korimalli: Pakettiauto
Polttoaine: Diesel
Kulutustiedot (l / 100 km): 5.9;6.7;6.2
Päästöt (CO2): 163
Teho (kW): 81
Vaihteiston tyyppi: Manuaali
Moottoritilavuus: 1997
Ovet: 2
Väri: valkoinen
Rekisteritunnus: FNE-377

+ Lisää vertailukoriin
  • Rahoituskorko nyt vain 0.99% ILMAN MUITA KULUJA
  • Lisätietoja Pekka Toivonen 0505948308
  • ALV-vähennyskelpoinen
  • 1 omistaja
  • Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja
  • Suomi-auto
  • Webasto/Eber kellolla
  • Vetokoukku
  • Kahdet renkaat
  • Seinien ja lattian vanerointi
  • ESP ajovakaudenhallinta
  • mäkilähtöavustin ja vetoluistonesto
  • Ilmastointi
  • 2-paikkainen matkustajan istuin
  • Istuimien alaosien peitelevyt FO01
  • Kuljettajan istuimen lämmitys
  • Kuljettajan istuimessa kyynärnoja
  • ristiseläntuensäätö ja korkeudensäätö
  • Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
  • Ajotietokone
  • Kuljettajan turvatyyny
  • ABS-jarrut ja hätäjarrutehostin
  • Sähköiset ikkunannostimet
  • Umpinainen liukuovi oikealla
  • Bluetooth-handsfree
  • 5 tuuman kosketusnäyttö englannikielinen
  • Radio
  • MP3 yhteensopiva
  • säätimet ohjauspyörässä
  • Umpinaiset pariovet takana

Ota yhteyttä

Olen kiinnostunut tämän auton
Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Eikö tämä auto ollut aivan toiveidesi mukainen? Millaisilla muutoksilla haluaisit auton? Otamme yhteyttä, mikäli saamme toiveidesi mukaisen auton käsiimme!

Kysy lisää:

Jukka Outinen
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 596 5212
jukka.outinen@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 420 7894
esa.kaplas@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot, Citroën ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 654 683
rauno.kiviranta@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda, Subaru ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 370 6286
jouni.kemppi@sok.fi

Mari Talonpoika
Citroën, Peugeot ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 527 3741
mari.talonpoika@sok.fi

Jyrki Kaljunen
Suzuki myynti ja vaihtoautot,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
0400 630691
jyrki.kaljunen@sok.fi

Pekka Toivonen
Pakettiautomyynti,
Autotalo Ripatti Lappeenranta
050 594 8308
pekka.toivonen@sok.fi

Sami Nykänen
Myyntipäällikkö,

050 528 2915
sami.nykanen@sok.fi