Yhteystiedot

Autotalo Ripatti

Kaakkoiskaari 20, 53500 Lappeenranta
puh. 010 762 1600

autotalo.ripatti@sok.fi

Myynti: Mazda, Peugeot, Nissan, Suzuki, Isuzu, Subaru

Huolto: Mazda, Peugeot, Nissan, Hyundai, Suzuki, Isuzu, Subaru, Saab, Chrysler, Dodge, Jeep

Automyynti
ma-pe klo 8-18
la 10-14
kesälauantait suljettu
puh. 010 762 1610

Huoltopalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1620

Pikahuolto 
ma-pe 8-16
puh. 010 762 1673

Vauriokorjaamo
puh. 010 762 1605

Varaosapalvelu
ma-pe 8-17
puh. 010 762 1630

Rengaspalvelu
puh. 010 762 1630


Autokatsastus
puh. 010 762 1620

> Varauskalenteriin

(Puhelut 010 -alkuisiin numeroihin 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min)

Katso sijainti kartalta

 

Auto-Eekoo Imatra

Tuomaankuja 8, 55100 Imatra
puh. 010 762 1650

Myynti: Nissan, Peugeot

Huolto: Nissan, Peugeot, Mazda, Hyundai, Saab

Automyynti
ma-pe klo 9-17
lauantaisin suljettu
puh. 010 762 1660

Huoltopalvelu
ma-pe 8-16.30
puh. 010 762 1670

Varaosapalvelu
ma-pe 8-16.30
puh. 010 762 1665

Eekoo Rengaspalvelu
puh. 010 762 1665

(Puhelut 010 -alkuisiin numeroihin 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min)

Katso sijainti kartalta

Henkilöstö

Automyynti

Jyrki Kaljunen
Automyyjä
puh: 0400 630691
email: jyrki.kaljunen@sok.fi

Juha Punkkinen
Myyntijohtaja
puh: 050 471 3300
email: juha.punkkinen@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Jari Miettinen
Varaosavastaava
puh: 010 762 1666 / 0500 643 350
email: jari.miettinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Ari Rimpiläinen
Huoltopäällikkö
puh: 010 762 1651
email: ari.rimpilainen@sok.fi

Hallinto

Mari Talonpoika
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: mari.talonpoika@sok.fi

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Satu Mäkelä
Autosihteeri
puh: 010 762 0065
email: satu.makela@sok.fi

Jari Muinonen
Markkinointisuunnittelija
puh: 010 762 0052
email: jari.muinonen@sok.fi

Johto

Jari Heiskanen
Autokaupan toimialajohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.heiskanen@sok.fi

Juha Punkkinen
Myyntijohtaja
puh: 050 471 3300
email: juha.punkkinen@sok.fi

Henkilöstö

Automyynti

Jukka Outinen
Nissan
puh: 050 596 5212
email: jukka.outinen@sok.fi

Rauno Kiviranta
Peugeot
puh: 0400 654 683
email: rauno.kiviranta@sok.fi

Esa Kaplas
Nissan
puh: 050 420 7894
email: esa.kaplas@sok.fi

Jouni Kemppi
Mazda
puh: 050 370 6286
email: jouni.kemppi@sok.fi

Sami Nykänen
Suzuki, Isuzu, Subaru, Vaihtoautot
puh: 050 528 2915
email: sami.nykanen@sok.fi

Toni Räsänen
Vaihtoautot
puh: 050 551 5162
email: toni.rasanen@sok.fi

Jari Seppä
Vaihtoautot
puh: 050 421 0305
email: jari.seppa@sok.fi

Juha Punkkinen
Myyntijohtaja
puh: 050 471 3300
email: juha.punkkinen@sok.fi

Varaosat, tarvikkeet ja lisävarusteet

Kai Pirinen
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1632
email: kai.pirinen@sok.fi

Marko Kemppi
Varaosamyyjä
puh: 010 762 1676
email: marko.kemppi@sok.fi

Ilari Sallinen
Varaosapäällikkö
puh: 010 762 1679
email: ilari.sallinen@sok.fi

Huoltopalvelut

Mika Kojo
Huoltoneuvoja
puh: 010 762 1686
email: mika.kojo@sok.fi

Mikko Laari
Autokatsastus
puh: 010 7621 616
email: mikko.laari@sok.fi

Ari-Pekka Korhonen
Huoltopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Mikko Savolainen
Huoltoneuvoja
puh: 050 432 1695
email: mikko.savolainen2@sok.fi

Mika Suonio
Pikahuolto
puh: 010 762 1673
email:

Vauriokorjaamo

Ari-Pekka Korhonen
Huoltopäällikkö
puh: 010 762 1687
email: ari-pekka.korhonen@sok.fi

Hallinto

Mari Talonpoika
Autosihteeri
puh: 010 762 1615
email: mari.talonpoika@sok.fi

Seija Kivinen
Autosihteeri
puh: 010 762 1682
email: seija.kivinen@sok.fi

Satu Mäkelä
Autosihteeri
puh: 010 762 0065
email: satu.makela@sok.fi

Jari Muinonen
Markkinointisuunnittelija
puh: 010 762 0052
email: jari.muinonen@sok.fi

Johto

Jari Heiskanen
Autokaupan toimialajohtaja
puh: 050 431 1306
email: jari.heiskanen@sok.fi

Juha Punkkinen
Myyntijohtaja
puh: 050 471 3300
email: juha.punkkinen@sok.fi